IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Grupy dostępne na forum

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

[MG] Pani Finix


[MG] Pani Finix
Skąd :
non

Wiek :
non

Moce/ Nastawienie :
non


Grupy dostępne na forum Empty
PisanieTemat: Grupy dostępne na forum   Grupy dostępne na forum 2uhmtdePon Maj 09, 2016 4:09 pm

Na forum mamy ogółem trzy główne grupy:
    • Klasy
    • Nauczyciele
    • Mieszkańcy Chester.

Z kolei sama grupa „Klas” rozbija się na cztery mniejsze. Po co? Cóż, każda z tych klas ma nieco inny charakter kształcenia. Oto i opis nie tylko poszczególnych klas, ale również samych grup, do których można przynależeć na forum.

Klasa przyjaźni
Uczniowie, którzy zdecydowali się na przynależność do tej klasy uczeni są współpracy, działania w większej grupie, a także tego, jak prawidłowo się komunikować, wypowiadać, a także jak używać swoich mocy dla dobra ogółu. Często przynależą tutaj osoby, które same nie są w stanie walczyć, bo ich zdolności wymagają współpracy z kimś innym. Szkolą się w komunikacji międzyludzkiej, zbiorowym używaniu mocy, a także pomaganiu sobie nawzajem.
Wychowawca: ~, ~


Klasa Siły
Należą tu ci, którzy stawiają na siłę fizyczną. Nie oznacza to jednak, że są totalnymi idiotami, bo często są również bardzo inteligentni, ale po prostu chcą walczyć mięśniami, a nie umysłem. Moce, które posiadają zwykle mocno ingerują w świat rzeczywisty, powodując w nim duże spustoszenie. Które wymagają wiele pracy, by nad nimi w ogóle zapanować. Uczą się panowania nad sobą, nad swoim ciałem, mocami, ukierunkowywaniu ich.
Wychowawca: ~, ~


Klasa Umysłu
Uczniowie, którzy zdecydowali się na tę klasę wolą używać swój mózg, ale także siłę, którą potrafią wytworzyć właśnie za pomocą umysłu. Są zwykle spokojniejsi i bardziej pokojowo nastawieni niż znajomi z Klasy Siły. Wolą w walce wykorzystywać swoją inteligencję lub spryt od siły mięśni. Szkolą się w dyplomacji, medytacji, panowaniu nad własnym ciałem, a także nad przepływem energii i materii świata ich otaczającego.
Wychowawca: Xiao Wei, ~


Klasa Duszy
Dusza łączy w sobie cztery elementy. Siłę, umysł, miłość i szczęście. Osobom należącym do tej klasy zależy właśnie na tych czterech elementach, dzięki którym mogą odkryć nie tylko prawdę o sobie, ale także o swoich zdolnościach. Odnaleźć harmonię, która potrzebna jest do osiągnięcia pełnej mocy. Uczniowie uczą się tutaj medytacji, ale także panowania nad własnym ciałem, mocami a także tego jak wpływać na otaczający ich świat czy rozmowy z innymi ludźmi.
Wychowawca: Yang Xinyi, ~


Nauczyciele
Przewodnicy młodych lub starych uczniów, którym zależy na zgłębianiu wybranego działu nauki. Często mistrzowie w wybranej i nauczanej przez siebie dziedzinie. Osoby doświadczone i chętne by się tym doświadczeniem, a także wiedzą podzielić.

Mieszkańcy Chester
Dom Finix znajduje się niedaleko miasteczka o wdzięcznej nazwie „Chester”. Uczniowie mogą mieć z nimi kontakt, ale wcale nie muszą. Tak samo mieszkańcy mogą mieć kontakt z mieszkańcami domu Finix, ale wcale nie muszą. Wszystko zależy od dobrej woli obu ze stron.
Powrót do góry Go down
 
Grupy dostępne na forum
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Fabuła forum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Zasady i kompedium :: Kompendium Wiedzy-
Skocz do: