IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Falthorn Lee - budowa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomośćSkąd :
Avalon

Wiek :
25-30 lat

Moce/ Nastawienie :
Uzdrawianie


PisanieTemat: Falthorn Lee - budowa   Wto Maj 17, 2016 12:39 pm

Falthorn Lee
Wiek: 25-30 ~ Grupa: Mieszkaniec Chester ~ Patron: Wąż ~ Żywioł: Metal ~ Miejsce zamieszkania: Chester ~ Wizerunek: Kun Chen

Charakter
Jest... spokojny jak woda, niczym staw, którego powierzchni nie marszczy nawet najmniejsze tchnienie wiatru. Często skupiony, nawet bardzo mocno na tym, co robi, na tym co chce zrobić, a zwłaszcza na pracy, której się podjął dla kogoś. Nie lubi niczego odkładać na później, ani z niczym zalegać. Można by wręcz powiedzieć, że pracoholik, bo w jakimś stopniu faktycznie praca jest dla niego najważniejsza. Jednak... zdarzają się rzeczy, które potrafią go, nawet nad wyraz skutecznie oderwać od owej pracy. Taką rzeczą jest chociażby podziwianie piękna. Jest niczym artysta, który wrażliwy jest na piękno wszelkiego rodzaju. To żywe próbuje uwiecznić w swoich pracach, to nieożywione zachować... również w swoich pracach lub ochronić przed zniszczeniem w jakiś inny sposób.
Nie jest tylko wodą, ma w końcu temperament godny płomienia, ognia tak żywego, nieuchwytnego i w żaden sposób nieposkromionego. Rzadko pozwala wybuchać pasji, a jeśli ma to miejsce, to stara się ją skierować na swoją twórczość. Niemniej potrafi być pełen pasji, namiętności tego żaru, który rozpalić mógłby nawet najbardziej... niechętne stworzenie. Ma jednak niewielkie trudności z nawiązywaniem bliższych kontaktów z ludźmi, a także innymi stworzeniami. Wynika to z jego długowieczności, a także... strachu przed samotnością.
Stara się być obserwatorem, chociaż czasami mu to nie wychodzi i staje się uczestnikiem pewnych zdarzeń. Często wpływa to niekorzystnie na rzecz tych, którzy burzą powszechny ład i porządek lub komuś zagrażają.Moce
Uzdrawianie - jego jedyną zdolnością, można by wręcz powiedzieć, że rasową jest umiejętność uzdrawiania lub nawet odwracania nieuchronnego (cofania śmierci). Uleczyć potrafi każdą, nawet najcięższą ranę. Może również podzielić się swoją siłą życiową z kimś zmęczonym. Posiada jej naprawdę wiele. Niestety... nie jest w stanie uleczyć samego siebie, a jego ciało nie leczy się ani trochę szybciej niż ciało innych ludzi. Jest to kłopotliwe, ale to cena za jego umiejętności i możliwości. No i... zwykle po takim leczeniu innych, jest strasznie zmęczony, może dojść nawet do omdlenia.
Ciekawostki
爱 Ma słabość do piękna każdego rodzaju. Czy to poezja, czy to malarstwo, natura sama w sobie czy może otaczający go ludzie.
爱 Jest kowalem, a właściwie złotnikiem i potrafi tworzyć naprawdę piękne błyskotki.
爱 Przez cały swój żywot nagromadził całkiem sporo doświadczenia życiowego i wiedzy. Niestety niechętnie się tym wszystkim dzieli.
爱 Choć powinien, to mimo wszystko nie umie śpiewać i grać na żadnych instrumentach.
爱 W stosunku do ludzi jest dość nieufny.
爱 Choć w Chester żyje dopiero od paru lat (4), to dobrze się czuje i dobrze sobie z tymi wszystkimi... nowościami, a także z samymi ludźmi.
爱 Choć wygląda jak Chińczyk, nie ma zielonego pojęcia o kulturze dalekiego Wschodu.
爱 Nie przeszkadza mu to jednak nosić, bardzo podobnych strojów do przedstawicieli tej kultury.
爱 Jest wojownikiem, ale na emeryturze.
爱 W razie potrzeby jest w stanie wykuć, ale też naprawić broń.
爱 Miał kiedyś rodzinę, ale ona... nie żyje i od tego czasu nosi smutek w sercu.
爱 Jest świadom kruchości ludzi, dlatego czasem stara się im pomagać lub nawet nimi opiekować, co nie zawsze jest dobrze odbierane.


Biografia
tekst tekst, a jak za dużo tekstu to się suwaczek robi ^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Falthorn Lee - budowa
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Postaciowo :: Karty Postaci-
Skocz do: